אודות מחלקת ספורט אגודת הסטודנטים

אודות המחלקה

מחלקת הספורט של אגודת הסטודנטים אונו  שמה לנגד עיניה את המשימה של קיום ותמיכה בפעילויות ספורטיבית במסגרת הקריה ומחוצה לה. כמו גם, הקניית כלים רלוונטיים והעלאת המודעות לחשיבות בקיום אורח חיים ספורטיבי בריא ויתרונותיו.  קיום פעילות גופנית באופן סדיר טומנת בחובה יתרונות רבים במגוון רחב של אספקטים החל מהרגשה כללית טובה יותר וכלה ביכולות מנטליות משופרות.

זכרו, "ההבדל בין הבלתי אפשרי לאפשרי שוכן בנחישותו של האדם" אם אתם מסוגלים לחלום זאת, ניתן לבצע זאת.

חזון מחלקת ספורט

חזון מחלקת הספורט בקריה האקדמית אונו ליצור אורח חיים ספורטיבי ובריא לסטודנטים ולהיות המובילים בפעילויות הספורט

מטרתה המרכזית של מחלקת הספורט הינה "להנגיש" ולהקל עליכם הסטודנטים לבצע פעילות גופנית אשר תתאים לכם ותהלום את צרככם זאת על ידי השגת הטבות ייחודיות לחברי האגודה במתקני ספורט ומועדוני כושר באזור וכן החדרת "רוח הספורט" לכל אחד ואחת.

 


Warning: array_map(): Argument #2 should be an array in /home/oucpwrlkqs/domains/onostudent.co.il/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 1917

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/oucpwrlkqs/domains/onostudent.co.il/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 1917

הצוות

פעילות מחלקת הספורט

בימים אלו נבנות קבוצות הספורט בכדורגל, כדורסל וכדורעף , אשר ייצגו אותנו בכבוד בליגות הספורט של אס"א (ארגון ספורט אקדמי) ובאליפויות הספורט באילת של אס"א.

אם אתם עוסקים בפעילות ספורטיבית באופן רציני, בעלי הבנה ועניין בנושא ומעוניינים לקחת חלק בפעילות מחלקת הספורט של אגודת הסטודנטים אנו מזמינים אתכם להצטרף למסע יחד איתנו במטרה לשפר את חווית הספורט והלימודים של הסטודנטים בקריה.

 

אחוז הסטודנטים
הפעילים בהתנדבות

פעילויות חוץ
במחלקת האקדמיה

אחוז הסטודנטים
המחוייבים להצלחה

אחוז הסטודנטים
הפעילים בהתנדבות

פרסום באתר אגודת הסטודנטים

רוצים לחשוף את העסק או את המוצר שלכם שלכם לאלפי סטודנטים כל חודש?
הפרסום באתר אגודת הסטודנטים עובד!
בואו לפרסם באגודת הסטודנטים, וליהנות מחשיפה יום יומית של סטודנטים למוצר או לעסק שלכם ובכך להגדיל את המכירות שלכם.

להמשך קריאה על פרסום במחלקה לחץ פה >

השירותים שלנו

מחלקת הספורט מהווה מסגרת לפעילות ספורטיבית בכלל הרמות הכוללות בין היתר, שיתוף פעולה עם עמותת אס"א אשר יתמודדו בה הנבחרות של הקריה. בנוסף, המכללה מעודדת אורח חיים בריא.

 

השירותים במחלקת ספורט

  • הנבחרות ייצגו את המכללה בענפים: כדורגל, כדורעף וכדורסל ויתמודדו בליגת אס"א – איגוד ספורט אקדמי עם אוניברסיטאות ומכללות מכל חלקי הארץ.

  • השתתפות בספורטיאדת החורף של עולם הסטודנטים.