מחלקת דוברות, שיווק ופרסום של אגודת הסטודנטים

אודות המחלקה

מחלקת הדוברות וההסברה של אגודת הסטודנטים פועלת במספר תחומים שונים ומגוונים. המחלקה אחראית על האופן בו האגודה מוצגת כלפי חוץ (תקשורת חיצונית) תוך שימת דגש על קידום האגודה, מטרותיה ובכך גם משפיעה על היכולת של האגודה לקדם פרוייקטים ותוכניות המיועדות לסטודנטים ולרווחתם.

דף הפייסבוק של האגודה המעדכן באופן שוטף לגבי כל מידע חדש. המחלקה מעניקה שירות לשאר המחלקות באגודה בכל הקשור לקידום הפרויקטים השונים, עיצובם והוצאתם לאור. בנוסף, המחלקה אמונה על מיתוג האגודה ותדמיתה מבחוץ ומבפנים.

המחלקה מעניקה שירות חיוני עבור כל סטודנטים שהינם חברי אגודה באמצעות הקמה ותפעול שוטף של אמצעי התקשורת של האגודה שמטרתם להעניק מידע חשוב ועדכני בנוגע למתרחש בה בכל רגע נתון .

חזון המחלקה

מחלקת הסברה הינה "הפנים של אגודת הסטודנטים"  והיא האמונה על תדמית ונראות האגודה בקמפוס ומחוצה לו. ככזו עליה לשמור על עדכניות, רלוונטיות, וחיבור מתמיד לסטודנטים ע"י עידוד שיתופם במדיות בצורה אקטיבית, ושמירה על מקצועיות, מקצוענות וחדשנות בהעברת מסריה. על המחלקה לקיים קשר דואלי ורציף עם הסטודנט: לספק לו מידע על פעילויות האגודה ומחלקותיה מחד, ומענה על פניות הסטודנטים במדיות השונות ויצירת פלטפורמות לשיתוף סטודנטים מאידך.

 


Warning: array_map(): Argument #2 should be an array in /home/oucpwrlkqs/domains/onostudent.co.il/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 2088

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/oucpwrlkqs/domains/onostudent.co.il/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 2088

צוות המחלקה

פעילות מחלקת דוברות, פרסום ושיווק.

 

המחלקה אחראית על כל המדיות החברתיות של אגודת הסטודנטים כגון: עמוד הפייסבוק, אינסטגרם, מייל וניוזלטר.

מעבר לכך, המחלקה אחראית על עיתון האגודה, סרטוני וידאו, צילום אירועים, ובעיקר מהווה מעין ה"פנים" של האגודה.

לייקים

כתבות בעיתון

אחוז הסטודנטים
המחוייבים להצלחה

שיתופים בחודש

פרסום במחלקת דוברות, פרסום ושיווק

רוצים לחשוף את העסק או את המוצר שלכם שלכם לאלפי סטודנטים כל חודש?
הפרסום באתר אגודת הסטודנטים עובד!
בואו לפרסם באגודת הסטודנטים, וליהנות מחשיפה יום יומית של סטודנטים למוצר או לעסק שלכם ובכך להגדיל את המכירות שלכם.

להמשך קריאה על פרסום במחלקה לחץ פה >

שירותי מחלקת דוברות, פרסום ושיווק.

אנו במחלקה, בקשר ישיר עם בעלי התפקידים באגודה, נציגי הכיתות השונים וראשי הפקולטות, להיות מודעים בזמן אמת לכל מה שקורה באגודה ובמכללה וכמובן ליידע בזמן אמת את הסטודנטים על ידי פרסום ושיווק ברשתות החברתיות, מיילים, הודעות טקסט ותליית שלטים בלוחות המודעות השונים המפוזרים ברחבי הקמפוס.

השירותים של מחלקת דוברות, פרסום ושיווק.