בעיות משמעת שונות צצות כתוצאה ממנהגים פסולים, אי הבנה, או לעיתים התנהגות או התנסחות בלתי נאותה. לסטודנטים חברי האגודה מגיע ייצוג מטעם אגודת הסטודנטים וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. היכנסו וקראו איך אנחנו יכולים לעזור
תפקידה העיקרי של ועדת המשמעת הוא להגן על טוהר התואר שלכם. הדבר יגרום לכך שהתארים של המכללה יזוהו עם איכות, ובכך תוקל הכניסה שלכם לשוק העבודה ו/או המשך לימודים אקדמיים. על מנת להימנע מזימון לוועדת משמעת, אנא קראו טוב את תקנון המשמעת שנמצא לרשותכם הן באתר זה והן באתר המכללה. עבירה על כל אחד מהסעיפים המוזכרים בתקנון יגררו זימון לוועדת המשמעת.

 

הרכב הוועדה
הוועדה מורכבת מארבעה גורמים: יו"ר וועדת המשמעת, נציג אגודת הסטודנטים, הממונה על המשמעת ורכזת ועדת משמעת. תפקידה של ועדת המשמעת הוא לחנך את הסטודנט להפנמת חוקי המכללה, ואין היא מעוניינת להעניש את הסטודנטים לשם הענישה. במידה וזומנתם לוועדת המשמעת בגין עבירת משמעת, ונמצאתם אשמים, טווח הענישה נע בין אזהרה, אזהרה חמורה, פסילת קורס, מניעה של שימוש במתקנים/שירותים של המכללה, מניעת זכות לקבלת מלגה מהמכללה, קנס כספי ויכול אף להגיע להרחקה מהלימודים למשך תקופה קצובה או לצמיתות.
נציג אגודת הסטודנטים משמש כמייצג שלכם בזמן קיום הדיון שלכם בוועדה, זאת בכדי לוודא כי הליך המשמעת מתבצע כראוי. במידה וקיבלתם זימון לוועדת המשמעת, אנחנו נסייע לכם בקבלת ייעוץ והכוונה לקראת הוועדה ונלווה אתכם בתהליך זה. 

 

אז חברים,פשוט המנעו מהעתקות ומנסיונות חדשניים ומשונים להעתיק, גם אם תצטרכו לעשות מועד נוסף. ואם בכל זאת זומנתם לוועדה, אתם מוזמנים לפנות למייצגים מטעם אגודת הסטודנטים בכדי שיסייעו לכם בכל התהליך.

חדשות ועדכונים
<<<ספטמבר 2016>>>
אבגדהוש
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
       
עקבו אחרינו :
כל הזכויות שמורות לאגודת הסטודנטים © 2016 מונסייט בניית אתרים